Галерея подарунків
#налітай: подарунки від Центру спільних дій

Наша сувенірна продукція – це подяка всім, хто готовий підтримувати нашу діяльність грошовими внесками.

Що можна отримати?

Артбук, футболки, шкарпетки, чашки, пляшки для води, кепки, листівки, наліпки з конкурсу плакатів, а також наші фірмові худі та сумки.

Для кого?

Для всіх, хто хоче популяризувати ідею взаємодії громадян з владою на місцях. Наш мерч ідеально підійде для школярів, студентів, громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мешканців громад та насамперед для тебе, якщо ти любиш вільно висловлювати свою думку та бути унікальним/ою.

Як отримати?

Мерч конкурсу можна отримати в якості подарунка, ставши патроном чи підтримавши команду Центру спільних дій на цьому ж сайті. Також, якщо уважно слідкувати за нашою діяльністю, адже ми часто розігруємо наші подарунки серед наших підписників у соцмережах чи слухачів подкасту.


Подарунки, які в наявності

Артбук конкурсу плакатів «Громада своїми руками». Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 500 грн.
Футболка чорна чоловіча «Контролюй. Спонукай. Щодня». Доступні розміри: S, M, L, XL. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 500 грн.
Футболка чорна жіноча «Контролюй. Спонукай. Щодня». Доступні розміри: S, M, L. Можна отримати, підвтримавши організацію внеском у 500 грн.
Футболка біла чоловіча «Мій аргумент в розмові з владою – ОСББ». Доступні розміри: S, M, L, XL. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 400 грн.
Футболка біла жіноча «Мій аргумент в розмові з владою – ОСББ». Доступні розміри: S, M, L. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 400 грн.
Футболка чорна жіноча «Із додатком “Ходити на вибори”». Доступні розміри: S, M, L. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 500 грн.
Футболка біла жіноча «Маленькі кроки – Великі справи». Доступні розміри: S, M, L. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 400 грн.
Футболка біла жіноча «Залученість громади до суспільних процесів». Доступні розміри: S, M, L. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 400 грн.
Пляшка для води з плакатами конкурсу, чорна. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 350 грн.
Шкарпетки чорні, білі з елементами плакатів. Доступні розміри: 36-39, 39-42. Можна отримати, підтримавши організацію внеском у 70 грн.
Наліпки з плакатами конкурсу малі та великі, бонусний подарунок.
Листівки з плакатами конкурсу, бонусний подарунок.