Контроль політиків
Важливо знати

Докладаємо зусиль, щоб депутати ефективно представляли інтереси виборців у радах усіх рівнів, а громадяни голосували свідомо та системно контролювали роботу рад.

Детальніше
Інструменти Інструменти

PolitHub — унікальна база даних про всіх політиків та партії, які хоч раз балотувались на виборах із 1994 року. Наявна інформація про депутатів Верховної Ради, обласних та міських рад, мерів міст, партійних функціонерів. Також наявна стисла аналітика по діяльності 44 кандидатів у президенти до виборів 2019 року.

Золото партій — аналітичний модуль про фінанси кандидатів у президенти та політичні партії. Тут можна дізнатись інформацію про суми коштів, які партія отримує від держави чи донорів, суми і характер витрат цих коштів, прізвища і стислу інформацію про основних донорів партії чи кандидата, перелік майна, яким володіє чи розпоряджається партія.

Онлайн-курс "Політики: як обирати, аби не шкодувати" — освітній продукт, покликаний поінформувати слухачів про основні політичні міфи та маніпуляції, а також дати рецепт, як їм протистояти під час виборів.

Звіт депутатів — ресурс для розміщення звітів народних депутатів за свою діяльність. Депутат Верховної Ради чи його помічник може легко заповнити зручну форму звіту або завантажити на веб-сайт самостійно розроблений варіант. Зручний і зрозумілий до використання, ресурс покликаний краще проінформувати виборців про результати роботи народного обранця.