Ефективні партій для представництва громадян
Ефективні партій для представництва громадян

Оскільки нові виборчі правила створюють умови, за яких політичні партії стають повноцінним суб’єктом прийняття рішень на всіх рівнях, постало питання, чи є партії ефективними у своєму представництві інтересів громадян. Центр спільних дій працював з цією темою у форматі повного циклу публічної політики. Ми провели публічні та непублічні консультації на національному, регіональному та місцевому рівнях щодо проблем, які впливають на функціонування партійних структур. За результатами цих консультацій команда Центру напрацювала зелену книгу проблем та представила її робочій групі з формування нового закону про партії. 

2019

Ефективні партії для представництва громадян

У цій зеленій книзі зібрано пропозиції різних груп щодо того, як можливо вплинути на ці чотири причини проблеми через зміни до державної політики. Пропозиції згруповані в три блоки: інституційно-організаційні, фінансові та політичні.

2019

Ефективні партії для представництва громадян

Окреслено поле для обговорення змін у державній політиці, які сприятимуть виконанню партіями своєї функції формулювати й представляти інтереси громадян.